Reklamuokis

Suprasdami Jūsų norą informuoti žmones apie savo paslaugas ir matydami informacijos trūkumą jaunavedžiams, pradedantiems naują gyvenimo kelią, siūlome bendradarbiauti projekte, padėsiančiame sukurti efektingą sistemą, kurios dėka jaunavedžiai galėtų susirasti jiems reikalingų paslaugų teikėjus bei kitą būtiną informaciją.

Firma “Vėberis”, įsikūrusi Kauno m. Rotušėje, yra vestuvines paslaugas teikianti įmonė, turinti 33 metų organizacines tradicijas. Mūsų tikslas – patarti jaunavedžiams kaip įdomiai surengti vestuves, pradedant nuo santuokos pareiškimo padavimo iki sutiktuvių prie vaišių stalo.

Siekdami, kad apie Jūsų firmos veiklą sužinotų kuo didesnis žmonių ratas, firmos “Vėberis” darbuotojai platina informacinius spaudinius, kuriuose galėtų būti ir Jūsų firmos reklama. Per metus mūsų firmoje apsilanko apie 3000 besituokiančių porų. Jaunavedžiai, padavę pareiškimus santuokos registracijai, yra nukreipiami pas konsultantę, kuri jaunavedžiams įteiks Jūsų firmos informacinį – reklaminį leidinuką ir suteiks išsamią informaciją apie vestuvių organizavimą.

Interneto svetainėje http://www.veberis.com  savo paslaugas ir apie įvairias akcijas skelbiasi virš 250 firmų. Per 2008 metus mus aplankė daugiau kaip 2240000 lankytojų. Matant tokius duomenis buvo vykdoma jaunavedžių apklausa, siekiant išsiaiškinti, ar tokio pobūdžio reklama naudinga. Rezultatai parodė, jog tai yra patogus būdas vienoje vietoje susirasti didžiąją dalį paslaugas teikiančių firmų, kurių reikia organizuojant vestuves.

Kviečiame ir Jūsų firmą reklamuoti savo paslaugas nuolat atnaujinamoje ir plečiamoje duomenų bazėje. Pagal veiklos rūšį sudarytame kataloge įmonė gali skelbti apie savo paslaugas ir produkciją, įkainius, įdėti vizualinę medžiagą, pranešti apie vykdomas akcijas. Informacija būtų nuolat atnaujinama ir išsami.

Laukiame Jūsų atsakymo, pasirengę padaryti viską, kad mūsų bendradarbiavimą lydėtų sėkmė.

 

Dėl reklamos prašome kreiptis :

 

 

Mob. tel. 8-698 72722

Rotušės a. 15, 3000 Kaunas

e-mail:firma@veberis.com

Pin It