Vestuvės pavasarį: idėjos kur fotografuotis

Pavasaris – stebuklingas metas, kai pabunda gamta, sugrįžta paukščiai ir viskas aplink sužaliuoja, pražysta. Kaip ir kiekvienas metų laikas, pavasaris visada atsispindi vestuvėse bei vestuvinėje fotosesijoje. Žmogus taip pat juk yra gamtos dalimi, tad savotiškai norisi iš žiemos miego pabusti ir jam. Vestuvių fotografai, aplankę daugybę švenčių, sutars, kad pavasarinės vestuvės visada turi tą sunkiai apsakomą žodžiais gaivumu, lengvumo ir lengvo žingsnio lengvos pradžios link atspalvį.

 

Vestuvių fotosesija pavasarį – gamtoje

 

Šiuo metų laiku gamta atskleidžia visą savo grožį, o po šaltos žiemos taip norisi gaivaus šiltesnio oro gūsio, pirmųjų saulės spindulių. Fotosesija gamtoje – dažnas pasirinkimas, o vestuvių fotografas padės išsirinkti gražiausius kampelius. Pavyzdžiui, visada gražiai atrodo nuotraukos botanikos soduose, kur augalų žiedų visa gausybė, o lankytojams paruošti tilteliai, suoleliai ir kiti atributai. Kitas pasirinkimas – parkas ar žalioji zona miesto centre. Čia daugiau kontrastų, o pagrindinį foną sudaro medžiai, ankstyvą pavasarį itin gražiai atrodo dar tik besiskleidžiantys pumpurai.

 

 

 

Idėjos fotosesijai mieste

Pavasarį dažnai verčia šėlioti ir džiaugtis atšilusiais orais, tad kodėl tradicinių senamiesčio vaizdų nepraskaidrinus ryškiai raudono motorolerio akcentu? Tai žaisminga idėja, tačiau vestuvių fotografas pataria, jei įprastai motoroleriu nevažinėjate keletą dienų prieš fotosesiją pasitreniruoti. Be to, fotosesija su motoroleriu itin praktiška – vietoje vaikščiojimo lengvai pasieksite ir toliau viena nuo kitos esančias gražias vieteles, tad pervargti tikrai neteks.

 

 

Pavasario žaluma rekvizituose

Net jei vestuvių fotosesiją planuojate patalpoje, pavasarį nepamirškite pasiruošti jai iš anksto – atsineškite dalį pavasario! Tai žaliuojančio šakos, pirmieji žiedai, kurie papuoš ir praskaidrins bendrą fotosesijos nuotaiką. Pavasarį stiebiasi bei žiedus leidžia ir kambariniai augalai, tad vestuvių fotografai pataria gėlių parduotuvėse paieškoti miniatiūrinių tulpių ar narcizų vazonėliuose. Nuotraukose jie atrodo labai mielai!

 

 

 

Vestuvių fotosesija prie vandens

Pavasariai pas mus, Lietuvoje, gana šalti, todėl prie vandens telkinių niekas neskuba. Visgi kiekvienas vestuvių fotografas čia veikia įžvelgtų daugiau pliusų, o ne minusų. Visų pirma, pirmieji saulės spinduliai vandenį verčia magiškai spindėti, o itin ankstų pavasarį žavi ir upe dar plaukiančios ledo lytys. Idealiu metu pavasaris yra ir fotosesijai pajūryje: paplūdimiai tušti ir tarsi laukiniai, smėlis atspindi saulės šviesą, todėl ten, kur bangos atsimuša į krantą net ir pavasaris atrodo kaip saulėta vasara.

 

 

Pavasariškas miesto šurmulys

Ištirpus sniegui bei ledams prabunda miestai ir miesteliai. Čia šurmuliuoja vis daugiau renginių, mugių, turgelių, o juose – begalė spalvų, dinamiškas fonas ir savita atmosfera. Užsukti į tokią vietą kartu su savo vestuvių fotografu tikrai verta, net jei tai ir nėra pagrindinė fotosesijos mintis, keletas tokių kadrų vestuvių albumą neabejotinai paįvairins.

 

Pin It