Sodyba – Novaluna

 Gyvenime neretai pasitaiko progų, kai norisi iškilmingai ir be rūpesčių atšvęsti tam tikras šventes: vestuves, gimtadienius, sukaktis, jubiliejus, šimtadienius, išleistuves… Mes visada pasiruošę suteikti Jums šią galimybę. Pasirinkę mūsų sodybą savo šventei, Jūs tikrai neapsiriksite. Jauki salė, skanus maistas, malonus aptarnavimas – visa tai Jūsų laukia „Novalunoje“. Galite užsisakyti:

•Didžiąją pokylių salę, esančią kavinės pastate. Prie pailgo stalo tilps 70–80 žmonių. Pro langus atsiveria gražus vaizdas į upę. Salėje daug vietos, todėl galima organizuoti šokius, įvairius žaidimus.
•Mažesniąją salę, esančią tame pačiame pastate, kur rusiška pirtis. Čia gali susirinkti apie 40 žmonių.
Turime puikią virėją, padavėjus, kurie pasistengs, kad Jūsų šventė būtų tikrai įsimintina. Pokylių metu svečius aptarnauja 3–4 žmonės. Patiekalus galite pasirinkti pagal savo skonį. Stalą, kėdes ar langus papuošime pagal Jūsų pageidavimą.

Jei pasiilgote tyro oro, atgaivos sielai, puikių įspūdžių, saugiai ir netrukdomai pailsėti kviečiame į Užusalių kaimo turizmo sodybą „Novaluna“. Poilsį ir gryną orą ras norintys pabėgti nuo miesto triukšmo,vakare susikurti laužą ar pasėdėti prie židinio. Ramybės suteikia jauki aplinka ir malonus aptarnavimas. Sodyba svečius priima visus metus.

Šiuo metu siūlome įvairių pramogų kompleksą:

•Sodyboje organizuojame konferencijas, seminarus, vestuves, gimtadienius, jubiliejus, šimtadienius, išleistuves ir kitas šventes, gaminame maistą banketams, furšetams. Savo šventei galite pasirinkti erdvią pokylių salę, pro kurios langus atsiveria puikus vaizdas į Šešuvos upę ir miškelį. Salė tinkama tiek ramiam pasisėdėjimui, tiek šokiams. Svečiai kviečiami apsilankyti kavinėje. Jų patogumui įrengta saugoma automobilių aikštelė.

•“Novalunoje“ veikia ir mažesnė pokylių salė, kurioje gali susirinkti kelios dešimtys žmonių. Nedidelei draugijai puikiai tiks ant upės kranto pastatyta pirtelė. Negana to, veikia didelė rusiška pirtis. Nuo seno ji yra ne tik sveikatos, bet pramogų ir poilsio šaltinis. Pirtį išsinuomoti galima kelioms valandoms arba ilgesniam laikui, kartu su nakvyne. Svečius apnakvindiname jaukiuose kaimiško stiliaus kambariuose. Prie pirties yra erdvi veranda, antrame aukšte – didelis balkonas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas.

•Vasarą svečius džiugina jaukus paplūdimys. Galima išsinuomoti vandens dviračius ir valtis. Įrengta vaikų itin mėgstama vandens čiuožykla. Čia pat galėsite pavalgyti, atsigerti alaus. Jums pageidaujant, užkandžius atneš mūsų padavėjos. Žiemą taip pat netrūksta pramogų. Svečiai gali pačiuožinėti ant ledo, visada paruošiama eketė.

Mūsų tikslas – sukurti jaukią atmosferą, vietą, kurioje būtų galima pailsėti, pabūti su draugais ir artimaisiais. Niekur kitur, tik gamtoje, žmogus gali išties atsipalaiduoti. Kaimo turizmas – puiki alternatyva tradiciniam poilsiavimui.

Kontaktai:

Saulės g.7, Užusalių km., Jonavos raj.
Informacija telefonu: 8-650-50222

 

Pin It