Salonas „LIMARIJA“

 

 

Vestuvinės, proginės, Pirmosios Komunijos suknelės, kostiumai, smokingai.

 Prabangūs vienetiniai modeliai.

Salonas nuotakas puošia jau virš 15 metų. Per šį laikotarpį jis tapo populiarus ir mėgstamas dėl itin originalių bei vienetinių suknelių. Čia siūlomas gausus madingų ir elegantiškų vestuvinių
rūbų pasirinkimas. Taip pat „Limarijoje“ sau patinkantį drabužį galima išsirinkti iš žymių visame pasaulyje prancūzų ir italų firmų: „Herve Mariage“, „Alexis Mariage“, „Mirella“ bei „Fabio Gritti“
katalogų. Jei būsimoji jaunamartė neišsirenka suknelės, ją gali sukurti salone dirbantys dizaineriai specialiai pagal jaunosios norus. Tad užsukusios į „Limariją“ net pačios išrankiausios nuotakos svajonės taps realybe.

Ypatinga proga pasipuošti nori ne tik jaunamartė, bet ir visos viešnios. Jos gali išsirinkti patinkantį drabužį iš daugybės skirtingų modelių ir spalvų suknelių. Salone LIMARIJA dirbantys profesionalūs darbuotojai padės kiekvienai merginai ar moteriai paryškinti figūrų privalumus ar paslėpti trūkumus, todėl šventės dieną galėsite su plačia šypsena žvelgti į veidrodį.

Žinoma, vyrai taip pat nėra pamiršti. Jiems siūlomas gausus kostiumų ar frakų pasirinkimas, o vertinantiems natūralumą yra galimybė išsinuomoti ar įsigyti Kašmyro vilnos smokingus. Nesuradus to vienintelio, kurį norėtumėte vilkėti šventės dieną, galėsite jį užsisakyti iš žymių italų firmų „Fetreli“ bei „Pat Maseda“ katalogų.

 

Kontaktai:

E. Ožeškienės g. 11, Kaunas.

Laukiame Jūsų

I – V : 11.00 – 18.00 val.

VI : 11.00 – 14.00 val.

 tel.:  8-699-52456

Svetainė: http://www.limarija.lt

Pin It