Laivas Šv.Gertrūda

Laivas Šv.GertrūdaKviečiame praleisti laisvalaikį, pašvęsti, pasigrožėti Kauno mariomis laive "Šv.Gertrūda". Galime plaukti į Meilės įlanką, Rumšiškes, apžiūrėti Kruonio elektrinę.

Jūsų laukiame išskirtinės išvaizdos jaukiame laive, kuris leis pasijausti tarsi filme apie Karibų jūros piratus. Priimame iki 15 žmoniųSmulkiau...
Spausdinti
Poilsinės-pramoginės kelionės Nemunu kruiziniu laivu „Perlas“

Poilsinės-pramoginės kelionės Nemunu kruiziniu laivu „Perlas“Pagal išankstinius Jūsų pageidavimus laivą su įgula galima išsinuomoti kelioms valandoms apžvalginei ekskursijai po Kauno apylinkes, Nevėžiu į Raudondvario pilį pusdieniui į Zapyškį ar Kulautuvą bei kelių dienų keliones su nakvyne laive į Jurbarko kraštą ar Nidą. Plaukiame ir pagal Jūsų sudarytą maršrutą ruože Kaunas-Nida.

Laivas „Perlas“ tinkamas ne tik kruizams Nemunu, bet ir tuoktuvių ceremonijai laive!

Pagal Jūsų pageidavimus galime pasiūlyti užkandžių, pietus, gido paslaugas ir meninę programą.
Komfortabiliam poilsiui laivas pritaikytas 10-35 žmonių grupėms. Keliones su nakvyne galime pasiūlyti tik mažesnėms grupėms, iki 13 žmonių.

Pasirinkite datą, maršrutą , kelionės tikslą ir leiskitės į poilsinę-pramoginę kelionę laivu „PERLAS“.


Smulkiau...
Spausdinti
Pramoginės kelionės būriniu katamaranu

Pramoginės kelionės būriniu katamaranu "POMLI"Pramoginės kelionės būriniu katamaranu „POMLI“, Kauno mariose

Siūlome įspūdingai gamtoje atšvęsti gimtadienį, vestuves, šeimos šventes, draugų susitikimus ir kitas šventes. Užsisakykite plaukiojimą Kauno mariomis dienai, romantiškam vakarui, parai, savaitgaliui. Nepamirškite pasiimti foto aparatus ir vaizdo kameras.

Katamarano ilgis 10m. Ir plotis 6m. Jame gali plaukioti apie penkiolika žmonių. Yra 12 miegamų vietų, kuriose suruoštos dvejose atskorose kajutėse po šešias miegamas vietas kiekvienam korpuse. Platus patogus denis, kuriame patogiai gali jausti 15-os keliautojų grupė. Katamarane yra variklis ir nesant vėjui plaukiama naudojant varikį.

Katamaranas yra išskirtinis laivas tuo, kad mažai juntamas siūbavimas nuo vėjo ir bangų, bei plauke nepasviręs, skirtingai nei vieno korpuso jachtos, todėl yra labai saugu plaukioti šiuo laivu. Jachtai yra prieinamos visos marių įlankos, taip pat jis gali priplaukti prie visų pakrančių.

Kviečiame maloniai praleisti laisvalaikį ir patirti daug įspūdžių.


Smulkiau...
Spausdinti
Keleiviniai – pramoginiai laivai NEMUNAS ir ALGIRDAS

Keleiviniai – pramoginiai laivai NEMUNAS ir ALGIRDASMaloniai kviečiame:
Rengti pramogines ir pažintines keliones po Kauno Marias ir Nemunu iki Birštono; Įdomiai netradiciškai atšvęsti bet kokią šventę: vestuves, gimtadienį, mokslo metų pabaigą, studentų krikštynas ir t.t.; Rengti susitikimus, prezentacijas, prekių ar paslaugų pristatymus ir pan.; Rengti iškylas į gamtą, piknikus ir t.t. Kelionių laikas, trukmė ir maršrutas – pagal Jūsų pageidavimą.

Laivai “Nemunas“ ir “Algirdas“ specialiai paruošti plaukiojimui Kauno Mariose. Jauki ir maloni aplinka bei patyrusios įgulos garantuoja saugią kelionę bei nepamirštamus įspūdžius.

Vienu metu gali plaukti iki 150 žmonių. Esant didesnėms grupėms, galima užsisakyti abu laivus.
Kiekviename laive yra uždari ir atviri deniai, banketinės salės.
Laivą galima užsisakyti iš anksto.
Kiekvieną sekmadienį laivas plaukia į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse.
Iš prieplaukos išplaukia 11.00 val.
Iš Rumšiškių – 16.00 val.

Smulkiau...
Spausdinti
© 2001 - 20015 Firma “Vėberis” - Vestuvės Kaune - visos vestuvinės paslaugos jauniesiams. Visos teisės saugomos [ veberis.com | santuoka.info | vestuves.biz ] Vestuvės - tai tavo šventė !
Užkrauta per:0.0522sek.0.0122užklausųDB užklausų27.