EKSKURSIJA „KAUNO SENAMIESTIS FAKELŲ ŠVIESOJE“

EKSKURSIJA „KAUNO SENAMIESTIS FAKELŲ ŠVIESOJE“DATA: 2014-09-06 (šeštadienio vakaras)
LAIKAS: 19.30; 21.30; 23.00 val.
VIETA: tiltelis į Kauno pilį.
RENGINYS: ekskursija tik 5 Litai.
PARTNERIS: “ Kauno gidų draugija „Gidas“

Ekskursija vyks 19.30 val. ar 21.30 val. ar 23.30 val., nes vietų skaičius ribotas. Klajosime tamsiomis gatvelėmis, išgirsime naktinių paslapčių.
Sužinosime: kur slapstosi vaiduokliai; kas dejuoja Kauno požemiuose; kaip švartuodavosi senieji Dancigo laivai; kaip siausdavo vidurnakčiais bajorai; kur skirdavo pasimatymus tarpukario jaunimas; kur nuskendo tarybinis bombonešis ir t.t.

Būtina turėti: liktarnas, fakelus, žibintus ar kitus šviesos šaltinius!Smulkiau...
Spausdinti
PASISVEČIUOKITE “BALTOJOJE GULBĖJE”!

PASISVEČIUOKITE “BALTOJOJE GULBĖJE”!DATA:2014-09-06 (šeštadienio vakaras).
LAIKAS: 18.00, 20.00, 22.00 val.
VIETA: Kauno miesto Rotušė, I a., įėjimas iš aikštės pusės.
RENGINYS: kaina simbolinė - pagal susitarimą su sergėtojais.
PARTNERIS : Viktoro Vėberio įmonė

Nuotaikingas susitikimas su “Baltosios gulbės” sergėtojais, kurie atskleis Jos paslaptis, padės išsikalti senovinę monetą. Patyrę meistrai padarys momentinę foto nuotrauką, o norintys paskanaus “vampyrų kraujo”ar pakramsnos “šikšnosparnių sparnelių”….Smulkiau...
Spausdinti
ŽIEMGALA – ŽAGARĖS  VYŠNIŲ FESTIVALIS

ŽIEMGALA – ŽAGARĖS VYŠNIŲ FESTIVALISKelionė tik už 79 Litus, kai pirminė kaina - 135 Litai

Liepos 19 d.


Kai prisirpsta vyšnios ir varva nuo liepų medus,
Žiedai šnabždas ir beldžias į širdį,
Tai vidurvasario šokis, vėjuotas, švelnus,
Pačiupk jį ir svaiginamai juokis…

Žagarė, vienas seniausių Lietuvos miestų, Žiemgalos senoji gyvenvietė, garsėja ne tik šiame krašte augančiomis ypatingomis vyšniomis, eikliais žirgais, unikaliu kraštovaizdžiu, archeologijos atradimais, bet ir Žagarės vyšnių festivaliu, pritraukiančių tūkstančius žmonių iš visos Lietuvos.
Sulaukęs didelio susidomėjimo Vyšnių turgus vilios ir šiemet. Amatininkai, liaudies meistrai, ūkininkai pristatys savo krašto istorinį, kultūrinį ir kulinarinį paveldą. Šventės lankytojai galės paragauti rūpestingai paruoštų Žagarės krašto patiekalų, gaminamų rankomis tradiciniu būdu, išgirsti jų atsiradimo istorijų, stebėti jų gaminimo procesą.
Festivalio metu vyksta turgus, koncertai, parodos, žirgų konkūrai, futbolo varžybos, atrakcionai, varžytuvės, verdama vyšnių uogienė, Kaliausių paradas ir kt.
Festivalis vyksta net keturias dienas, o organizatoiai žada, kad dešimtasis Žagarės vyšnių festivalis pasitiks ne tik tradicinėmis pramogomis, bet ir išsikirtiniais projektais bei staigmenomis.

Daugiau informacijos rasite čia.

Smulkiau...
Spausdinti
KELIONĖ Į KURŠIŲ NERIJĄ

KELIONĖ Į KURŠIŲ NERIJĄKelionė tik už 189 Litus, kai pirminė kaina – 250 Litai (2d/1n)


Kartais ji vadinama “nepaklusniųjų žeme”, kartais milžinės Neringos vėjo ir smėlio karalyste, bet visada nepakartojama, žavi, paslaptingai kerinti. Patikėkite, nors kartą aplankius šį unikalų žemės lopinėlį, visada norisi sugrįžti, vėl ir vėl klajoti pažįstamais takeliais. Kviečiame keliauti kartu!

Daugiau informacijos rasite čiaSmulkiau...
Spausdinti
PASLAPTINGAS KAUNAS

PASLAPTINGAS KAUNASPASLAPTINGAS KAUNAS - Gegužės 25 d.


Sveiks, kaimyne mano mieliausias! Žvelk, saulelė kyla į dangų kasryt vis aukščiau...Paukšteliai pragydo vis linksmiau, šaunųjį pavasarį vis kvisdami. Kiekvieną dieną saulutė vis vilioja , vis prašo mus į gatves.... Prabuskime ir skubėkime į laisve alsuojančias erdves!

Verta dėmesio, nes:

• Džiaugsitės miesto pažinimu;
• Aplankysite naujus objektus;
• Mėgausitės pažinimu ir turiningu poilsiu.

Susitiksime 11 val. prie senosios Kauno pilies, išgirsime pasakojimų apie karžygį Vaidotą ir kitus gynėjus, sužinosime kas ir kodėl dejuoja pilies požemiuose. Pasuksime vingiuota, pačia trumpiausia miesto gatvele ir aplankysime „Lietuvos Vatikaną“. Parymosime prie „Meilės vartelių“ir įminisme karalienės Bonos pilies paslaptį. Pasiklausysime, ką pasakoja senojo turgaus grindinys, kokie buvo senojo Kauno pinigai, susipažinsime su „Baltosios gulbės“ istorija. Pasigrožėsime gotikiniais skliautais, jos menėmis ir atminčiai išsikalsime monetą...

Smulkiau...
Spausdinti
Specialus pasiūlymas jaunavedžiams

Specialus pasiūlymas jaunavedžiamsKROATIJA. TROGIRO RIVIERA, aplankant Bosniją-Hercogoviną.


Trogiras – Krko Nacionalinis parkas – Splitas – Mostaras - Medžugorjė - Plitvicės ežerų nacionalinis parkas – Budapeštas.

Trogiras – tai muziejus po atviru dangumi!

birželio 7-15 d. – kaina 1119 Litų, kaina su nuolaida 795 Litai,
liepos 5-12 – kaina 1319 Litai, kaina su nuolaida 833 litai.

Kaina su nuolaida – perkant agentūros ofise!

Išsamesnė informacija pateikiama priede


Smulkiau...
Spausdinti
© 2001 - 20015 Firma “Vėberis” - Vestuvės Kaune - visos vestuvinės paslaugos jauniesiams. Visos teisės saugomos [ veberis.com | santuoka.info | vestuves.biz ] Vestuvės - tai tavo šventė !
Užkrauta per:0.0510sek.0.0111užklausųDB užklausų27.