EKSKURSIJA „KAUNO SENAMIESTIS FAKELŲ ŠVIESOJE“

EKSKURSIJA „KAUNO SENAMIESTIS FAKELŲ ŠVIESOJE“DATA: 2014-09-06 (šeštadienio vakaras)
LAIKAS: 19.30; 21.30; 23.00 val.
VIETA: tiltelis į Kauno pilį.
RENGINYS: ekskursija tik 5 Litai.
PARTNERIS: “ Kauno gidų draugija „Gidas“

Ekskursija vyks 19.30 val. ar 21.30 val. ar 23.30 val., nes vietų skaičius ribotas. Klajosime tamsiomis gatvelėmis, išgirsime naktinių paslapčių.
Sužinosime: kur slapstosi vaiduokliai; kas dejuoja Kauno požemiuose; kaip švartuodavosi senieji Dancigo laivai; kaip siausdavo vidurnakčiais bajorai; kur skirdavo pasimatymus tarpukario jaunimas; kur nuskendo tarybinis bombonešis ir t.t.

Būtina turėti: liktarnas, fakelus, žibintus ar kitus šviesos šaltinius!Smulkiau...
Spausdinti
PASISVEČIUOKITE “BALTOJOJE GULBĖJE”!

PASISVEČIUOKITE “BALTOJOJE GULBĖJE”!DATA:2014-09-06 (šeštadienio vakaras).
LAIKAS: 18.00, 20.00, 22.00 val.
VIETA: Kauno miesto Rotušė, I a., įėjimas iš aikštės pusės.
RENGINYS: kaina simbolinė - pagal susitarimą su sergėtojais.
PARTNERIS : Viktoro Vėberio įmonė

Nuotaikingas susitikimas su “Baltosios gulbės” sergėtojais, kurie atskleis Jos paslaptis, padės išsikalti senovinę monetą. Patyrę meistrai padarys momentinę foto nuotrauką, o norintys paskanaus “vampyrų kraujo”ar pakramsnos “šikšnosparnių sparnelių”….Smulkiau...
Spausdinti
PASLAPTINGAS KAUNAS

PASLAPTINGAS KAUNASPASLAPTINGAS KAUNAS - Gegužės 25 d.


Sveiks, kaimyne mano mieliausias! Žvelk, saulelė kyla į dangų kasryt vis aukščiau...Paukšteliai pragydo vis linksmiau, šaunųjį pavasarį vis kvisdami. Kiekvieną dieną saulutė vis vilioja , vis prašo mus į gatves.... Prabuskime ir skubėkime į laisve alsuojančias erdves!

Verta dėmesio, nes:

• Džiaugsitės miesto pažinimu;
• Aplankysite naujus objektus;
• Mėgausitės pažinimu ir turiningu poilsiu.

Susitiksime 11 val. prie senosios Kauno pilies, išgirsime pasakojimų apie karžygį Vaidotą ir kitus gynėjus, sužinosime kas ir kodėl dejuoja pilies požemiuose. Pasuksime vingiuota, pačia trumpiausia miesto gatvele ir aplankysime „Lietuvos Vatikaną“. Parymosime prie „Meilės vartelių“ir įminisme karalienės Bonos pilies paslaptį. Pasiklausysime, ką pasakoja senojo turgaus grindinys, kokie buvo senojo Kauno pinigai, susipažinsime su „Baltosios gulbės“ istorija. Pasigrožėsime gotikiniais skliautais, jos menėmis ir atminčiai išsikalsime monetą...

Smulkiau...
Spausdinti
© 2001 - 20015 Firma “Vėberis” - Vestuvės Kaune - visos vestuvinės paslaugos jauniesiams. Visos teisės saugomos [ veberis.com | santuoka.info | vestuves.biz ] Vestuvės - tai tavo šventė !
Užkrauta per:0.0815sek.0.0172užklausųDB užklausų27.