Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Planuojate gražiausią savo gyvenimo šventę? Balandžio 21 dieną, 12 val. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ prasideda renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“! Čia sužinosite pagrindines vestuvių planavimo paslaptis, kuriomis dalinsis planuotojai, stilistai, fotografai, vedėjai ir kiti specialistai.

O galbūt pramoginėje renginio dalyje atrasite tai, ko trūksta Jūsų šventei? „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ pasiūlys ne vieną idėją. Renginio metu taip pat mielai Jus pavaišinsime putojančiu vynu ir kokteiliais, galėsite paskanauti gardaus vestuvinio torto. Apsilankykite savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Renginys mokamas. Įėjimo kaina 10 Lt

Bilietų rezervacija telefonu +370 37 306100

Spausdinti
Specialus pasiūlymas jaunavedžiams

Specialus pasiūlymas jaunavedžiamsKROATIJA. TROGIRO RIVIERA, aplankant Bosniją-Hercogoviną.


Trogiras – Krko Nacionalinis parkas – Splitas – Mostaras - Medžugorjė - Plitvicės ežerų nacionalinis parkas – Budapeštas.

Trogiras – tai muziejus po atviru dangumi!

birželio 7-15 d. – kaina 1119 Litų, kaina su nuolaida 795 Litai,
liepos 5-12 – kaina 1319 Litai, kaina su nuolaida 833 litai.

Kaina su nuolaida – perkant agentūros ofise!

Išsamesnė informacija pateikiama priede

Adresas:

Rotušės a.15, Kauno Rotušė, I a., įėjimas iš aikštės pusės

I-IV nuo 10 iki 14 val.

tel. 868954571,

el.p: i.i.aldova©gmail.com
Spausdinti
Kviečiame į ekskursijų ciklą!

Kviečiame į ekskursijų ciklą!KAZYS STARKEVIČIUS KVIEČIA Į EKSKURSIJAS:

Balandžio 12 ir 26 d. 10 val. PAŽINK ALEKSOTĄ. Susipažinsime su gyvenvietės įkūrimu bei aerodromo istorijos raida, įžymiais aviatoriais. Aplankysime didiko Godliausko dvarą, Šv.Kazimiero bažnyčią, Aleksoto aerodrome esančius objektus. Ekskursiją ves architektas-gidas Jonas Lukšė. Ekskursija vyks pėsčiomis ir *autobusu. Trukmė iki 3 val.

Balandžio 13 d. 10 val. KARMELITŲ PARAPIJA. Ramybės parko istorija ir Karo ligoninė. Karmelitų vienuolynas. Ekskursija pėsčiomis. Trukmė iki 1.5 val.

Gegužės 4 d. 10 val. KAUNO SENAMIESČIO PASLAPTYS. Pažintis su „Baltąja gulbe“, jos istorija. Sužinosme, ką slepė Nemuno gatvė, pasigerožėsime Kauno panoramomis. Ekskursija pėsčiomis ir autobusu. Trukmė 2-2.5 val.

Gegužės 11 d. 10 val. KĄ PASAKOJA PANEMUNĖS ŠILAS? Pažintis su kurortine vietove, istorijos raida, žymiais objektais. Napoleono kalnas. Jiesios kraštovaizdžio draustinis. Ekskursija pėsčiomis ir autobusu.Trukmė iki 3 val.


Vietų skaičius ribotas.Registruoja:
padėjėja Rima Čepurnienė, tel. 868954571, el.p:r.cepurniene@gmail.com arba užeiti į Kauno Rotušę, Rotušės a. 15, I a., įėjimas iš aikštės pusės, pirmadieniais –ketvirtadieniais 10-14 val.Kontaktai

tel. 868954571

el.paštas: r.cepurniene©gmail.com

www: http://www.aldova.lt
Spausdinti
Limuzinas visoms progoms

Limuzinas visoms progomsPuikūs limuzinas visoms progoms. Geros kainos. Nepriekaištingas aptarnavimas. Specialūs pasiūlymai.Kontaktai:

Kaina sutartine

tel: 86 99 37242
Spausdinti
Gėlių dizaino studija

Gėlių dizaino studija "Floristai ant ribos"Gėlių dizaino studija "Floristai ant ribos" pasižymi tuo jog kitaip nei daugelis negaištam laiko girdamiesi, o tiesiog dirbam Jums. Kiekviena nuotaka atėjusi pas mus ras tai ko reikia būtent jai - nepriklausomai nuo to ar tai bus jauki ir romantiška šeimos šventė ar prabangus pokylis plačiam draugų ir giminių ratui. Banalu kartoti, bet mūsų darbai kalba už mus, tik tiek, kad Jums tereikia apsilankyti mūsų puslapyje ar apsilankyti mūsų studijoje ir pamatyti viską gyvai.

Beje, norime atkreipti dėmesį, kad dirbame VISOJE] Lietuvoje.

Laukiame Jūsų!


Mus rasite:

V. Putvinskio g. 48, Kaunas

+370 657 49977
+370 657 49955


floristai©antribos.lt

www.facebook.com/floristai.ant.ribos
www.floristaiantribos.lt
Spausdinti
Restoranas - svečių namai

Restoranas - svečių namai "Mūsų dvaras"Turbūt prisimenate dideles sales, fantastiško skonio vaišes bei ramią aplinką. Taip? Tuomet visai neklystate. Čia rasite dar daugiau:

- Europietiški nacionaliniai patiekalai;
- Lietuviški nacionaliniai patiekalai;
- Banketų, furšetų rengimas, firminiai gėrimai;
- Patalpų, salių nuoma seminarams, konferencijoms, organizavimas, aptarnavimas.Kontaktai:

Jonavos g. 43B, Kaunas
Tel.: (37) 389461
Mob. tel.: +370 614 41631

Daugiau informacijos rasite svetainėje: www.musudvaras.lt

Spausdinti
Mersedes Benz Sprinter 315

Mersedes Benz Sprinter 315Nuomojame Mercedes Benz mikroautobusa vestuvėms, keleivių pervežimams, kelionėms Lietuvoje ir užsienyje

Siūlome geras kainas, lanksčias nuolaidas nuolatiniams užsakymams bei klientams.
Kaina: 150 - 200 Lt/para

Kontaktai:

Tel. +370 698 03302
Spausdinti
Poilsio sodyba „9 Vėjai

Poilsio sodyba „9 Vėjai"Naujai įrengta originalios architektūros bei vidaus dizaino. Atidaryta 2013.05.20d. Visa sodyba įrengta moderniai, pabrėžiant nuosaikią prabangą pačiu architektūros stiliumi, šviesiomis spalvomis,stiklo vitrinomis, kurių pagalba gamta ir erdvės pojūtis visuomet šalia.

Patogus privažiavimas, esame matomi nuo Rokai-Prienai kelio, atstumas nuo Kauno ribos 5km., nuo Kauno centro 17km.

Siūlomos paslaugos: sodybos nuoma pobūviams, seminarams ar kitiems renginiams iki 50 asmenų. Nakvynės paslaugos iki 42asmenų, (galimybė papildomai nakvynei dar 8 asmenims), pirtis, kubilas, dirbtinis tvenkinys su mini pliažu, upelio slėnis su erdvia stovyklautojų aikšte, 4 hektarai teritorija, taip pat užsakomieji pietūs ar iškilmingos vakarienės 20-50 asmenų grupėms.

Galima sodybos salių nuoma be nakvynės nuo pirmadienio iki penktadienio.Kontaktai:

Tel.+370 6863 2171
Tel.+370 600 28653

Poilsio sodyba „9 Vėjai“
Kauno rajono savivaldybė
Rokų seniūnija,
Girininkų kaimas
Knygnešio P.Varkalos g.44

el. paštas: sodyba9vejai@gmail.com
Svetainė: www.9vejai.eu
Facebook: www.facebook.com/sodyba9Vejai
Spausdinti
Ugnies Teatras

Ugnies TeatrasUgnies šou Jūsų šventei Ieškote įspūdingo akcento savo šventei (vestuvėms, gimtadieniui, krikštynoms, teminiams vakarėliams ir visoms kitoms progoms)? O gal norite padovanoti artimiesiems ir draugams nepamirštamą reginį? „UGNIES TEATRAS“ Jūsų paslaugoms.

Mes galime pasiūlyti:

*Nepakartojamą 4-5 atlikėjų pasirodymą, kuriame Jūs išvysite šokius su įvairiais degančiais įrankiais (vėduoklėmis, lazdomis, fakelais, degančiomis grandinėmis... ), ugnies spjaudytojus, kovą degančiais kardais, ugnies bei pirotechnikos efektus, o visą renginį vainikuos ugnies lietus, bei Jūsų pasirinkti fejerverkai.
*Poros (merginos bei vaikino) pasirodymą, kuriame dominuoja poriniai šokiai, visiškas partnerių pasitikėjimas, vienas kitu, atliekant pavojingus triukus per plauką nuo ugnies.
*Solo pasirodymą, kuris puikiai tinka mažoms erdvėms, bei patalpoms.
*Ugnies spjaudytojus (1-5 asmenų).
*Degančius inicialus, skaičius, pavadinimus, bei simbolius.
*Galime pasirūpinti fejerverkais Jūsų šventei.
*Dirbame visoje Lietuvoje lanksčiomis kainomis.

Kontaktai

Miestas: Kaunas
Telefonas: 860248736
El. paštas: ugniesteatras©gmail.com
Svetainė: www.ugniesteatras.comSpausdinti
Geros nuotaikos šou-grupė „MYLIMAS KLOUNAS“

Geros nuotaikos šou-grupė „MYLIMAS KLOUNAS“Geros nuotaikos šou-grupė „MYLIMAS KLOUNAS“ – tai tas, ko Jums reikia!!!

Tai šauni, originali ir kūrybinga profesionalių cirko artistų/ klounų meninė grupė – (pirmas Lietuvos interaktyvus Klounų Šou!) Jau daugiau nei 20 metų nuolatos dirba pramogų versle Lietuvoje ir kt. įv. pasaulio šalyse (žinomi festivalių, koncertų, cirko programų, įv.renginių ir švenčių dalyviai). Ryškūs įvaizdžiai, subtilus humoras, aukšta darbo kultūra, nuoširdumas bei nepaprastas talentas džiuginti ir žavėti bet kokio amžiaus ir pomėgių publiką!

Nuotaikingi, įspūdingi, originalių žanrų pasirodymai Jūsų šventei! Komiškas fakyras, fokusai, nuostabūs neįtikėtino dydžio muilo burbulai, žaidimai su balionais ir kiti pokštai. Profesionalūs artistai Jūsų svečius įtrauks į savo pasirodymą.

Tai grupė, teikianti „Visas linksmas, šaunias, originalias „Klounų paslaugas“– Įvairioms Jūsų pramogoms, šventėms, renginiams !!! Vaikams, suaugusiems, visiems !!! ( www.klounai.lt )


LINKSMIEJI POKŠTAI SU KLOUNAIS PAPUOŠ JŪSŲ ŠVENTĘ !!!

Kontaktai:

Informacija telefonu:
8-617-21320
8-617-21505

El. paštas: anatoly.laima©gmail.com


Daugiau informacijos rasite www.klounai.lt
Spausdinti
Vestuvės - Suvenyrinė moneta

Vestuvės - Suvenyrinė monetaNaujiena! Vėberio firma pradeda siūlyti suvenyrus. Jaunavedžiai ir Rotušės svečiai savo rankomis gali nusikalti suvenyrinę monetą. Net keturių rūšių: Bičiulystės, Stiprybės, Meilės ir Laimės – su Rotušės atvaizdu averso pusėje.

Santuokos dieną jaunavedžiai suvenyrinę monetą gali išsikalti nemokamai !


Smulkesnė informacija teikiama:

tel.: (8-37) 424282
Spausdinti
Fotogidas

FotogidasFotogidas – tai energinga, kūrybinga ir profesionali foto ir video paslaugas teikianti komanda. Jau trečią dešimtmetį video kamerą ir fotoaparatą rankose laikantis Jonas, aštuntus metus su fotografija gyvenantis ir energija trykštantis Julius bei didelę aistrą fiksuoti akimirką turinti komandos narė Aistė visada pasiruošę įamžinti svarbiausias Jūsų šventes.

Pasitelkę puikią nuotaiką, sukauptą patirtį ir profesionalią techniką Fotogido komanda užfiksuos ir perteiks vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar kitų Jums svarbių dienų įvykius, jausmus ir emocijas taip, jog dar ilgai su šypsena žvelgsite į jas.

Tiek fotografavimo, tiek filmavimo pobūdis priklauso nuo kliento norų, juk tai jo šventė – žvelgdamas į užfiksuotas laimės akimirkas, jis turi iš naujo jas išgyventi.

Būkite savimi – natūralumas Jums tinka!

Kontaktai:

Julius 860138140
Jonas 867510681
Vilnius

el.paštas: info@fotogidas.lt
Svetainė: www.fotogidas.lt
Spausdinti
Grožio terapeutė - Laima

Grožio terapeutė - LaimaIšankstinė registracija tel. 861540913


Kontaktai

Kosmetologijos centras Mažoji jūra
Šiaulių g. 39 / Girstupio g. 3, Kuanas

Grožio salonas Magija
Savanorių pr. 319, Kaunas


Išankstinė registracija tel. 861540913
Spausdinti
Moliniai vestuviniai medaliai

Moliniai vestuviniai medaliaiRankų darbo moliniai medaliai įvairiom nominacijom, prisimenant senasias tradicinias lietuviškasias vestuves, pasižyminčias liaudiškumu ir giliomis tradicijomis.


užsakymai priimami telefonu: 8-683-46900
Kontaktai:

Tel: 8-683-46900
Spausdinti
Laivas Šv.Gertrūda

Laivas Šv.GertrūdaKviečiame praleisti laisvalaikį, pašvęsti, pasigrožėti Kauno mariomis laive "Šv.Gertrūda". Galime plaukti į Meilės įlanką, Rumšiškes, apžiūrėti Kruonio elektrinę.

Jūsų laukiame išskirtinės išvaizdos jaukiame laive, kuris leis pasijausti tarsi filme apie Karibų jūros piratus. Priimame iki 15 žmonių

Kontaktai:

Skambinkite kapitonui Robertui
Telefonas (8-652) 12113


Laivas "Šv.Gertrūda" | Facebook
Spausdinti
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6
© 2001 - 20013 Firma “Vėberis” - Vestuvės Kaune - visos vestuvinės paslaugos jauniesiams. Visos teisės saugomos [ veberis.com | santuoka.info | vestuves.biz ] Vestuvės - tai tavo šventė !
Užkrauta per:0.1541sek.0.0126užklausųDB užklausų27.