Fotogidas

FotogidasFotogido komanda – tai Aistė ir Julius. Du panašūs ir kartu skirtingi žmonės, kurie mėgsta gražius žmones ir gražias jų šventes . O gražu mums yra tai, kas natūralu ir nuoširdu.

Julius – idealios vestuvių istorijos nuotraukose pasakotojas. Galite būti tikri, kad neliks neužfiksuotų svarbių kadrų – nuo tėvų palaiminimo prieš žengiant į bažnyčią iki meile degančių akių šokant pirmąjį šokį. Klasika ir kokybė – Juliaus vizitinė kortelė.

Aistė – ypatingos vestuvių nuotaikos, emocijų ir detalių fiksuotoja. Viskas, kas miela ir džiugina širdį privalo būti sustabdyta laike ir parodyta jums.

Na o kartu mes esame daugiau nei tik fotografai, bet ir geros nuotaikos nešėjai, psichologai, koordinatoriai ir viskas, ko reikia, kad tik jaunieji jaustųsi laimingi, nes laimingi žmonės garantuoja ypatingas nuotraukas.

Būkite savimi – natūralumas Jums tinka!
Kontaktai:

Julius 860138140
Jonas 867510681
Vilnius

el.paštas: info@fotogidas.lt
Svetainė: www.fotogidas.lt

Spausdinti
UAB „Auklė į namus“

UAB „Auklė į namus“„Kai tampi mama tai net mintyse negali pabūti vienumoje, visada galvoji ne tik apie save, bet ir apie savo vaiką.“ – Sophia Loren

UAB „Auklė į namus“ suteiks Jums galimybę nors trumpam turėti laiko sau, palikti kasdienos rūpesčius. Mūsų agentūra padės Jūsų šeimai surasti geriausią auklę, kuri pasirūpins Jūsų brangiausiu turtu – vaiku.
Atrenkant auklytes yra taikomi griežčiausi reikalavimai, atliekant psichologinę atranką. Atrinktos auklės su meile, rūpesčiu, nuoširdumu, ugdys vaikučio charakterį, lavins įgudžius.

Paslaugos:

• Nuolatinės auklės atranka
• Auklės pusei dienos atranka
• Namų tvarkytojos ir šeimininkės
• Senjorų priežiūra
• Vaikų gimtadienių rengimas – mūsų šaunusis draugas indėnas „ Motomba žaibas“ – tai universalus personažas, kuris Jūsų vaiko šventę pavers linksma ir nuotaikinga.
• Krikštynų organizavimas
• Šaunusis Kalėdų senelis
• Orginalios šventinės rankų darbo dekoracijos

UAB „Auklė į namus“

A. Baranausko g 19/Saulės g 12, Kaunas
208 kabinetas
Tel.: 8-673-06065

el. pštas:

info@aukleinamus.lt

www: http://www.aukleinamus.lt
Spausdinti
Le Rina mados namai

Le Rina mados namai
Atraskite suknelę, tinkančią išskirtinai Jums!
Le Rina mados namuose išsirinksite vestuvinę, vakarinę ar vaikišką suknelę.
Būkite nepriekaištinga!

Mes Jūsų laukiame salonuose:

Vilniuje
J. Basanavičiaus g. 23.
Tel. 852157177

Kaune
Kęstučio g. 58,
Tel. 837 370099

Daugiau informacijos www.lerinashop.lt
Spausdinti
Charizmatiškasis Renginių ir ypač Vestuvių vedėjas MARIJUS BAGDONAVIČIUS

Charizmatiškasis Renginių ir ypač Vestuvių vedėjas MARIJUS BAGDONAVIČIUSCharizmatiškasis Renginių ir ypač Vestuvių vedėjas MARIJUS BAGDONAVIČIUS


Vestuvių vedėjas Marijus Bagdonavičius Mylimas aktorius, režisierius ir renginių vedėjas. Žmogus pelnęs publikos simpatijas savo linksmu nuoširdumu. Pokštininkas, ne tik dainuojantis ir šokantis. Charizmatška asmenybė. Anglų ir rusų kalbos tobulai, taip pat užfiksuotas bekalbantis lenkų ir latvių kalbomis iš TV ekrano. Tikras optimizmo užtaisas ant scenos ir ypač JŪSŲ VESTUVĖSE!!!Kontaktai

tel. 8-699-24203

el. paštas: info©grizliukas.lt
Spausdinti
Restoranas Pompėja

Restoranas PompėjaPompėjos miestas garsėjo savo linksmybių ir vaišingų puotų dvasia. Ugnikalniai gali sugriauti miestus, tačiau Vezuvijus nesugriovė siautulingos ir linksmos Pompėjos dvasios, kuri šiandien persikėlė į Kauną.

Kviečiame apsilankyti restorane Pompėja.

Kontaktai:


Adresas: V. Putvinskio g. 38, Kaunas

Telefonas (8-37) 422055
El. paštas restoranas@pompeja.lt
Tinklalapis http://www.pompeja.lt

facebook: https://www.facebook.com/RestoranasPompeja

Spausdinti
Fotografė Eglė Gendrėnaitė

Fotografė Eglė GendrėnaitėFotografė Eglė Gendrėnaitė - profesionaliai, meniškai ir kūrybingai fotografuoju Jūsų įsimintiniausiais šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, asmenines bei šeimų fotosesijas.

Daugiau informacijos rasite mano svetainėje: egphoto.lt

Kontaktai:

Eglė Gendrėnaitė

Tel: +370 612 35266

http://egphoto.lt
Spausdinti
ŽIEMGALA – ŽAGARĖS  VYŠNIŲ FESTIVALIS

ŽIEMGALA – ŽAGARĖS VYŠNIŲ FESTIVALISKelionė tik už 79 Litus, kai pirminė kaina - 135 Litai

Liepos 19 d.


Kai prisirpsta vyšnios ir varva nuo liepų medus,
Žiedai šnabždas ir beldžias į širdį,
Tai vidurvasario šokis, vėjuotas, švelnus,
Pačiupk jį ir svaiginamai juokis…

Žagarė, vienas seniausių Lietuvos miestų, Žiemgalos senoji gyvenvietė, garsėja ne tik šiame krašte augančiomis ypatingomis vyšniomis, eikliais žirgais, unikaliu kraštovaizdžiu, archeologijos atradimais, bet ir Žagarės vyšnių festivaliu, pritraukiančių tūkstančius žmonių iš visos Lietuvos.
Sulaukęs didelio susidomėjimo Vyšnių turgus vilios ir šiemet. Amatininkai, liaudies meistrai, ūkininkai pristatys savo krašto istorinį, kultūrinį ir kulinarinį paveldą. Šventės lankytojai galės paragauti rūpestingai paruoštų Žagarės krašto patiekalų, gaminamų rankomis tradiciniu būdu, išgirsti jų atsiradimo istorijų, stebėti jų gaminimo procesą.
Festivalio metu vyksta turgus, koncertai, parodos, žirgų konkūrai, futbolo varžybos, atrakcionai, varžytuvės, verdama vyšnių uogienė, Kaliausių paradas ir kt.
Festivalis vyksta net keturias dienas, o organizatoiai žada, kad dešimtasis Žagarės vyšnių festivalis pasitiks ne tik tradicinėmis pramogomis, bet ir išsikirtiniais projektais bei staigmenomis.

Daugiau informacijos rasite čia.

Turite klausimų?


Tel.: +370 689 54571

El. paštas: r.cepurniene©gmail.com

skype:rimce12

Spausdinti
KELIONĖ Į KURŠIŲ NERIJĄ

KELIONĖ Į KURŠIŲ NERIJĄKelionė tik už 189 Litus, kai pirminė kaina – 250 Litai (2d/1n)


Kartais ji vadinama “nepaklusniųjų žeme”, kartais milžinės Neringos vėjo ir smėlio karalyste, bet visada nepakartojama, žavi, paslaptingai kerinti. Patikėkite, nors kartą aplankius šį unikalų žemės lopinėlį, visada norisi sugrįžti, vėl ir vėl klajoti pažįstamais takeliais. Kviečiame keliauti kartu!

Daugiau informacijos rasite čiaTurite klausimų?

Tel.: +370 689 54571
El. paštas: r.cepurniene©gmail.com
skype:rimce12


Spausdinti
„Saulėja SPA

„Saulėja SPA" - saulės ir grožio alėja Jūsų šventei"Saulėja SPA" pristato išskirtinai sveiką, energingą ir puikų mergvakarį ar bernvakarį.

Visai miesto centre, Išskirtinė ir jauki vieta: kaitri aromaterapinė lietuviška pirtis, baseinas su povandeninių srovių masažu, masažinė vandens lova, gaivinantis krioterapinis šulinukas, šviesos terapija, staigūs šalto vandens gūsiai („šalto vandens kibiro" efektas), privati erdvė jaukiam pasisėdėjimui ir originaliam šventimui. Ją veda vienas garsiausių Lietuvos pirtininkų - Antanas Bagdonas. Ši programa paliks neišdildomą įspūdį būsimai nuotakai ar jaunikiui. Personalizuota pirties programa kurią sudaro „Pirmas garas" , „Druskos terapija" , „Vantų žaismas" leis kiekvienam dalyviui pasijusti išskirtiniu, suteiks pažinimo džiaugsmą, bei sveikatos pliūpsnį...

„Saulėja SPA" - saulės ir grožio alėja Jūsų šventei!

Atsisiųskite skrajutę ir gaukite išskirtinę nuolaidą šventei.

Saulėja SPA adresas:
K.Donelaičio g. 27,
Viešbutis Park Inn by Radisson Kaunas
LT-44240 Kaunas, Lietuva

Tel. +370 37 240847
Mob. +370 685 02902

saulejaspa©sauleja.lt


Darbo laikas:
I - VII: 9.00-21.00

Internetinė svetainė: www.sauleja.lt

Spausdinti
Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Apsilankyk savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Planuojate gražiausią savo gyvenimo šventę? Balandžio 21 dieną, 12 val. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ prasideda renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“! Čia sužinosite pagrindines vestuvių planavimo paslaptis, kuriomis dalinsis planuotojai, stilistai, fotografai, vedėjai ir kiti specialistai.

O galbūt pramoginėje renginio dalyje atrasite tai, ko trūksta Jūsų šventei? „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ pasiūlys ne vieną idėją. Renginio metu taip pat mielai Jus pavaišinsime putojančiu vynu ir kokteiliais, galėsite paskanauti gardaus vestuvinio torto. Apsilankykite savo vestuvių šventėje jau šiandien!

Renginys mokamas. Įėjimo kaina 10 Lt

Bilietų rezervacija telefonu +370 37 306100

Spausdinti
Specialus pasiūlymas jaunavedžiams

Specialus pasiūlymas jaunavedžiamsKROATIJA. TROGIRO RIVIERA, aplankant Bosniją-Hercogoviną.


Trogiras – Krko Nacionalinis parkas – Splitas – Mostaras - Medžugorjė - Plitvicės ežerų nacionalinis parkas – Budapeštas.

Trogiras – tai muziejus po atviru dangumi!

birželio 7-15 d. – kaina 1119 Litų, kaina su nuolaida 795 Litai,
liepos 5-12 – kaina 1319 Litai, kaina su nuolaida 833 litai.

Kaina su nuolaida – perkant agentūros ofise!

Išsamesnė informacija pateikiama priede

Adresas:

Rotušės a.15, Kauno Rotušė, I a., įėjimas iš aikštės pusės

I-IV nuo 10 iki 14 val.

tel. 868954571,

el.p: i.i.aldova©gmail.com
Spausdinti
Limuzinas visoms progoms

Limuzinas visoms progomsPuikus limuzinas visoms progoms. Geros kainos. Nepriekaištingas aptarnavimas. Specialūs pasiūlymai.Kontaktai:

Kaina sutartine

tel: 86 99 37242
Spausdinti
Gėlių dizaino studija

Gėlių dizaino studija "Floristai ant ribos"Gėlių dizaino studija "Floristai ant ribos" pasižymi tuo jog kitaip nei daugelis negaištam laiko girdamiesi, o tiesiog dirbam Jums. Kiekviena nuotaka atėjusi pas mus ras tai ko reikia būtent jai - nepriklausomai nuo to ar tai bus jauki ir romantiška šeimos šventė ar prabangus pokylis plačiam draugų ir giminių ratui. Banalu kartoti, bet mūsų darbai kalba už mus, tik tiek, kad Jums tereikia apsilankyti mūsų puslapyje ar apsilankyti mūsų studijoje ir pamatyti viską gyvai.

Beje, norime atkreipti dėmesį, kad dirbame VISOJE] Lietuvoje.

Laukiame Jūsų!


Mus rasite:

V. Putvinskio g. 48, Kaunas

+370 657 49977
+370 657 49955


floristai©antribos.lt

www.facebook.com/floristai.ant.ribos
www.floristaiantribos.lt
Spausdinti
Restoranas - svečių namai

Restoranas - svečių namai "Mūsų dvaras"Turbūt prisimenate dideles sales, fantastiško skonio vaišes bei ramią aplinką. Taip? Tuomet visai neklystate. Čia rasite dar daugiau:

- Europietiški nacionaliniai patiekalai;
- Lietuviški nacionaliniai patiekalai;
- Banketų, furšetų rengimas, firminiai gėrimai;
- Patalpų, salių nuoma seminarams, konferencijoms, organizavimas, aptarnavimas.Kontaktai:

Jonavos g. 43B, Kaunas
Tel.: (37) 389461
Mob. tel.: +370 614 41631

Daugiau informacijos rasite svetainėje: www.musudvaras.lt

Spausdinti
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6
© 2001 - 20015 Firma “Vėberis” - Vestuvės Kaune - visos vestuvinės paslaugos jauniesiams. Visos teisės saugomos [ veberis.com | santuoka.info | vestuves.biz ] Vestuvės - tai tavo šventė !
Užkrauta per:0.0782sek.0.0165užklausųDB užklausų29.