Gentleman strip club – striptizo klubas vyrams, turintiems skonį.

Gentleman strip club – striptizo klubas vyrams, turintiems skonį.

Jaukiame ir paslaptimi dvelkiančiame Gentleman strip club klube, kiekvienas galės pasinerti į šokių ir malonumų oazę. Įspūdingo grožio merginos privers virpėti net ir tvirčiausio vyro kojas, o negalvoti apie nuodėmę tiesiog nepavyks… Egzotiškos šokių programos užhipnotizuos ir padės atsipalaiduoti kiekvieną užsukusį džentelmeną, o norėdami paįvairinti vakaro programą džentelmenai galės išbandyti erotinį masažą, VIP sukūrinę vonią ar net tekilos gėrimą nuo merginos kūno.

Klubas įsikūręs Kauno senamiestyje, M. Daukšos gatvėje išsiskira savo prabangia aplinka, unikaliu pusrūsiu, kurio storos sienos jaukiai pasitiks ateinančius svečius ir kas svarbiausia – žaviausiomis ir profesionaliausiomis merginomis. Užsukę pas mus, pasinersite į aistros ir nuodėmių pasaulį, nes kiekviena mūsų mergina verta nuodėmės. Į klubą negalima įsinešti jokios įrašinėjančios tehnikos,tad kas įvyksta Gentleman strip club, tas lieka Gentleman strip club.

 

 

Gentleman Strip Club pristato pasiūlymą skirtą Tavo bernvakariui. Atšvęsk savo paskutiniąją laisvės dieną, kaip pridera tikram džentelmenui! Apsuptas prabangos, geros kompanijos ir žaviausių merginų mieste. Išskirtinai tik savo klientams esame paruošę net tris bernvakarių paketus, kurie šią šventę padarys itin įsimintina. Telieka išsirinkti tinkamiausią ir mėgautis Gentleman Strip Club teikiamais malonumais.

 

Adresas: M. Daukšos g. 14, Kaunas.

Tel.: +37061385905

http://www.gentleman.lt

 

Pin It