Fotogidas

 

 

Laimės kupinos akys, jausmingas bučinys ir jaudinanti priesaika vienas kitam – visas akimirkas užfiksuos profesionalus „Fotogidas“ vestuvių fotografas. Kartu su jaunavedžiais atrasime gražiausias vietas ir gardžiausią juoką, pokštausime ir nuoširdžiai džiaugsimės laime su svečiais. Visada dirbame taip, kad nuotraukoje užfiksuotas kadras išlaikytų savo žavesį ir emociją, net ir po keliasdešimties metų atsivertus albumą.

Pasakojame meilės kupiną jaunavedžių istoriją užburiančiais vaizdais, fiksuojame gražiausias akimirkas ir nesuvaidintus potyrius. Vestuvių fotografai mėgsta klasikinio stiliaus nuotraukas, o „Fotogidas“ jas praturtina ir naujausiomis tendencijomis, prideda savo sukauptos patirties ir žinių, įgytų tarptautiniuose seminaruose. Šis unikalus receptas garantuoja, kad vos atsivertę savo vestuvių albumą galėsite vėl ir vėl džiaugtis švente, o prisiminimai tiesiog atgis.

Vestuvių fotografas – ne vien darbas, tai gyvenimo būdas. Todėl visada skiriame laiko nuoširdžiam pašnekesiui su būsimais jaunavedžiais, o dėl puikių nuotraukų galime drauge net ir į pasaulio kraštą nuvykti.

Mėgaukitės savo šventės įspūdžiais, o mes sustabdysime tą nuotabią akimirką!

 

 

 

Kontaktai:

Julius 860138140

Jonas 867510681

Vilnius

el.paštas: [email protected]

Svetainė: http://www.fotogidas.lt

 

Pin It