B&B DIZAINAS – floristinis renginių dizainas

 

Gėlės, kiti įvairūs augalai – pavieniai ar sudėti į įvairias kompozicijas – turtina ir gyvina kasdienę mūsų aplinką, sukuria išskirtinę šventinę nuotaiką, akcentuoja renginio stilistiką, suteikia daug galimybių kuriant tiek oficialaus renginio, tiek jaukaus kamerinio susiėjimo atmosferą. Jau kelerius metus dirbame šį mėgstamą ir daug teigiamų emocijų keliantį kūrybinį darbą, esame išgirdę daug puikių atsiliepimų iš savo klientų, – tai skatina visas užduotis atlikti kuo puikiau, įsiklausant į kiekvieno užsakovo pageidavimus, troškimus, stengiantis įgyvendinti įvairias vizijas, atitikti individualų kliento skonį.

 Jūsų vestuvės, oficialus priėmimas, kokteilių vakarėlis, šeimos šventė ar kitas renginys – mums yra svarbiausias. Parinkdami gėles ar kurdami jų kompozicijas, serviruodami stalus, derindami įvairius patalpų puošybos būdus – stengsimės sukurti gėlių, spalvų ir faktūrų simfoniją bei išskirtinę atmosferą įvairioms progoms.

 Mūsų patirtis ir sugebėjimas įgyvendinti Jūsų svajones pavers Jūsų šventę įsimintina, o mes viliamės, kad Jūs ir Jūsų svečiai taps nuolatiniais mūsų klientais.

 

Pagarbiai,

B&B dizainas

 

 

Paslaugos:

Mes teikiame šias proginio interjero ir renginių floristinio dizaino paslaugas:

Puošiame kavinių, pobūvių salių ar kitą šventinę aplinką

Kuriame aplinką teminiams vakarėliams

Teikiame vestuvinės ir kitos proginės floristikos paslaugas

Mums bus malonu pasirūpinti ir kitomis smulkmenomis, priderintomis prie Jūsų pasirinktos šventinės stilistikos (staltiesės, serviravimo aksesuarai, stalo kortelės, pakvietimai, simbolinės dovanėlės ir kita).

 

Kontaktai

B&B dizainas

Adresas: Kaunas

Mob. tel.: 8-685-77867

Fax.: 8-37-746718

El. paštas: info@bbdizainas.lt

 Internete: http://www.bbdizainas.lt

 Dirbame visoje Lietuvoje

Pin It